2006  yılında “ Metal Mutfak Eşyası “ üretimi ve pazarlaması hedefi ile  faaliyete başlayan   Messi Ev ve Mutfak Eşyaları San. Ve Dış Tic. Ltd.Şti.     “ ardiva “     markası ile sektörün de  lider,saygın ve güvenilir  bir marka olarak yerini almıştır.

Fabrikamız “ ardiva “ markası ile gümüş, altın, bakır, krom, kalay, nikel ve her türlü değerli metallerle kaplamalı ev ve mutfak eşyası üretimi yapmaktadır.

2010 yılından beri  “ ard “  markası ile Paslanma  Çelik  meyve, sebze, ekmek, et ve çok amaçlı kullanıma hitap eden bıçak üretimi tesisimiz faaliyet göstermektedir.

Piyasanın sayılı cam, seramik ve porselen  firmalarına  kendi ürünleri ile birlikte  kullandıkları  metal ( altın ve krom kaplamalı )  aparat ve parçalar üretmekteyiz.

Günlük yaklaşık 4000  parça   üretim kapasitemiz  ile kurulduğumuz  günden bugüne yenilik ve kalite hedefi ile yol almaktayız.

Mevcut ürün koleksiyonumuzun yanı sıra sektörün diğer ünlü markalarına her türlü metal ürün tasarımı ve üretimi yapmaktayız.

Şirket kurucularımızın  25 yıllık sektör tecrübesi ile  müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızın destekleri sayesinde dünya markası olma yolunda ilerlemekteyiz.

Müşterilerimize hizmet ve kaliteli ürünler sunmak gururumuz, güvenlerini devam ettirmek vazifemizdir.
 
 
 
 

İkitelli Organize San. Bölgesi  Pik Dökümcüler San. Sitesi A3 Blok No:6    Başakşehir / İstanbul   Tel : +(90) 212  485 51 97 Fax : +(90) 212 485 51 99  

 
 
 
© 2012 - Ardiva Gümüş - Her Hakkı Saklıdır.
 
http://www.willemhartman.nl http://www.hadesign.nl http://www.backtomusicevents.nl http://www.houseofwax.nl http://www.houseofwax.nl https://www.cowinter.com